Hakkımızda

[HAKKIMIZDA]


AnimalZ Event Design, kuruluş tarihi bakımından genç fakat tecrübe olarak derin birikime sahip, kültür sanat ve kurumsal etkinliklerde hizmet veren bir organizasyon firmasıdır. Kısa sürede alınan uzun yol ve sağladığımız müşteri memnuniyetiyle birlikte önümüzdeki yıllara damga vurma potansiyelimizi yansıtıyoruz.

Yaratıcı, dünya trendlerine uygun, dinamik, genç ancak deneyimli bir kadroyla müşterilerimizin önceliklerini, taleplerini tam manasıyla karşılamayı hedefliyoruz. Bizleri diğer organizasyon firmalarından ayıran ise yaratıcı etkinliklerimizdir.  Çarpıcı, daha önce görülmemiş projelerimizle yenilik peşinde olan, sıradan olmaktan kaçınanlar için hizmet vermekten onur duyuyoruz.

Misyonumuz, bize güvenen, çözüm ortağı olarak gören sektöründe öncü firmalarına, etkileyici hizmetlerimizi sunmak ve partnerlerimizle birlikte markamızı en üst noktaya ulaştırmaktır.

‘Tam Hizmet’ kavramını sektöre adapte eden ve uygulamasını eksiksiz yerine getiren firmamızdan aşağıdaki destekleri ister bir paket halinde, ister ayrı ayrı talep edebilir ve değerlendirebilirsiniz.

  • Kurumsal ve kültürel alanda etkinlik tasarımı gerçekleştirilir.
  • Etkinlik için ‘tanıtım ve reklam’ desteği tam kapasiteyle verilir. Tasarlanan etkinlik yerel – ulusal basın ve medya kanallarına taşınır.
  • Bütün prodüksiyonları karşılayabilen teknik ekipmanımızla işin teknik tarafı üstlenilir.
  • Tecrübeli ekibimiz organizasyonun kusursuz gerçekleşmesi için gerçek anlamda bir etkinlik yönetimi sağlar.
  • Talep edilmesi halinde etkinliğin her anında görsel ve video çalışmaları yapılır, iş sırasında ve sonrasında oluşturulacak viral videolar her mecrada döner ve tanıtım katkısı sağlar.
  • Hizmet verdiğimiz firmanın sosyal medya hesapları etkinlik sürecinde ya da uzun vadede kontrol edilir, doğru ve efektif paylaşımlar yapılır.

Referanslarımız